Skocz do zawartości

Zablokowane ✔️ [ROZWIĄZANE] Ostrzeżenie dla osób próbujących grać na serwerach Utopiafps - Próbujących coś zdziałać.


YeVo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie! Wraz z przyjacielem chcielibyśmy was przestrzec przed serwerem UtopiaFPS. Mianowicie, dnia przedwczorajszego zakupiłem u nich tak zwane "hajsy" za okolice 4ZŁ - Co sie okazało i pisało na stronce sklepu że za każdą złotówkę doładowaną otrzymamy 1.1 "Hajsy" co ciekawe, nie otrzymałem po wpłacie 3.3 hajsów a jedyne 3.. W związku z czym sam sklep wprowadza ludzi w błąd. Postanowiłem że napisze do samego właściciela o tej sprawie jednakże.. mimo to że był on online zarówno za dnia jak i w nocy nie postanowił mi odpisać czyżby było to oszustwo? Czyżbym miał sprawe nagłaśniać w kwestii oszustw?

 

Następną sprawą jest fakt że napisał mój przyjaciel na czacie ogólnym oraz wspomniał o rzekomym właścicielu hostingu serwerów CS2 o takowej rzeczy, nie uraczył się on odpowiedzieć a wręcz został zwyzywany przez ówczesną "Administratorke" jak i jej przydupasów. Uważam że ów osoba została nagrodzona Administratorem za Wysyłanie Nudesów, swoją drogą wiele na to wskazuje, ów osoba nie potrafi wyrazić się jasno, nie nadaje kar wyciszenia ani nie ostrzega że przez takie i takie zachowanie można zostać wyciszonym.  Uważam że jako Administrator powinno się podchodzić do Gracza z szacunkiem oraz profesjonalizmem a nie brakiem szacunku. 

 

Ostrzegam was bo przekonaliśmy się jaka społeczność UTOPIAFPS potrafi być toksyczna wraz z nie wiem jak to nazwać oliwką maciejem?

W każdym razie ostrzegam! Poniżej daje screenshoty zarówno z braku odpowiedzi ale także z podesłania dowodów płatności i Discorda.

ss1.png

ss3.png

ss4.png

hajsy.png

brakodpo.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to lecimy,

Czytając regulamin sklepu masz podanego maila do reklamacji o tutaj

image.thumb.png.65978f087e98db92f37f3baabda41d0b.png

Nie widzę potrzeby odpisywania dla randomów z cs-utopia i nie śledzę wiadomości od nieznajomych, twój argument upadł - Nie ja odpowiadam za ten błąd a osoba która go robiła, odezwij się do sklepcs.pl, że znalazłeś błąd.

 

Wyzywasz ludzi na moim discordzie, rzucasz się do administratorki nazywając ją zmywarą i kurewką i dziwisz się, że dostajecie bany? (nawet jakąś część pokazałeś na swoich ss XD)

Jesteś ściekiem z CS-UTOPIA.PL od MrBacks07 zamieszkały w Tłuszczu na ulicy Lazurowej 16

Próbujcie dalej, enjoy XD ciekawe jak tam teczka? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.