Skocz do zawartości

Zablokowane ✔️ [ROZWIĄZANE] Denisek z eskilla


sfsfsfs

Rekomendowane odpowiedzi

Dostalem propozycje zamieszczenia postu.

Witam, na starcie mowie prosze nie zwracac uwagi na ortografie itp. pisze na szybko. Temat dotyczy pewnego smiecia skamera alimenciarza duzo by wymieniac, po prostu najgorszy typ czlowieka. Przejdzmy do sprawy, byc moze go znacie byc moze nie , jest to denisek z eskilla ktory duzo razy mial nieudane projekty jb itp itd. duzo razy scamowal ludzi do czego sie przyznal znany tez jako negative aktualnie jest na takim nicku. Sprawa dotyczy ogromnego scamu bo jak dla mnie sa to duze pieniadze. Pewnego dnia denis/negative/dominik oscamowal mojego ziomka na kwote 1600 zl mialo to wygladac tak ze da mu licencje bla bla bla.. dowodow nie mamy ale na pewno ktos znajdzie na niego pojedyncze brudy. Dowodow nie damy rade pokazac poniewaz wszystkie wiadomsoci zostaly pousuwane, lecz ten pan znowu pewnie kogos oscamuje trafia na ludzi ktorzy nie wiedza co 5 a co 10 i daja pieniadze byli umowieni na dana kwote lecz po przelewie denis nic nie wyslal tylko zablokowal, duzo dowodow na tego pana by sie zebralo ale po prostu nie chce mi sie marnowac czasu na takiego cwela. Takich ludzi nie powinno byc w tym comunity bo sa na poziomie niektorych technikow z tego com XD. I nie nikt wcale nie musi mi wierzyc po prostu ostrzegam ludzi przed takim typem co mial multum nie udanych projektow i lata z kwiatka na kwiatek, czlowiek bez szacunku do samego siebie, gdybym takiego spotkal rozjebal bym ryj o kraweznik. 

 

Jesli macie dowody na niego mozecie pokazac ponizej. Nie wiedzialem jaki by byl odpowiedni dzial ewentualnie administracja forum moze przeniesc

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem sie jako tako co do tego tematu bo prowadzę auto aktualnie.

A wiec tak dziecko drogie zajmij sie swoim życiem prywatnym a nie bedziesz jakieś syfy wyciagal z przed paru lat, jakie 1600zl gdzie sa dowody ze piszesz takie rzeczy?

Spojrz na swoje zachowanie jak ty sie zachowujesz, zabolala prawda cie ze z harnasia wyleciales zabolalo to co powiedzialem o tobie?

Nawet jaj nie masz aby pogadac tylko produkujesz sie pisemnie, jaki denis z eskilla?

Doinformuj sie dokladnie w danej sprawie miej dowody potem cos pisz, temat jesli nie zniknie z strony w ciągu 48h sprawę zgłaszam i zapowiedzialem to twojemu koledze, nie bede sie patyczkowal z taka patologiczna społecznością.

https://cs-armagedon.pl/topic/949-zamknięty-skarga-na-2-właścicieli-jb/#comment-4657 zacznij od siebie a potem od kogos.

Mógłbym sie wiecej rozpisywac ale nie ma co sie produkowac na dziecko patologiczne ktore nie ma szacunku do osob starszych jak i mlodszych.

Odnoszac sie do rang na psycha i tu, to moge miec i to powiedzial mi @ Mucek

Tak jak wspomniałem prosze o usuniecie posta dobrowolnie w ciagu 48h, jesli nie zglosze to i zobaczymy kto lepiej na tym wyjdzie.

 

 

 

Edytowane przez Negative
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, sfsfsfs napisał(a):

dowodow nie mamy ale na pewno ktos znajdzie na niego pojedyncze brudy.

Nie mam pojęcia czy ty pisząc ten post masz nadzieje, żeby jakieś brudy znaleźć na siłę czy jak? Bo nie kumam celu pisania tego posta.

 

15 godzin temu, sfsfsfs napisał(a):

Dowodow nie damy rade pokazac poniewaz wszystkie wiadomsoci zostaly pousuwane

 

15 godzin temu, sfsfsfs napisał(a):

duzo dowodow na tego pana by sie zebralo ale po prostu nie chce mi sie marnowac czasu na takiego cwela

Raz piszesz że nie dasz rady pokazać dowodów, bo wiadomości zostały pousuwane, a potem że jednak znalazłoby się dużo dowodów, ale ci się nie chce marnować czasu. Mam do tego jedno pytanie, bo coś kręcisz jak nie wiem i to widać. To na chuj za przeproszeniem się produkujesz jak twierdzisz, że nie masz czasu na "takiego cwela". Wyciągasz jakąś starą sprawę z przed nie wiadomo kiedy, do tego nie masz żadnego poparcia w dowodach i chcesz znaleźć na siłę jakieś brudy, albo wyczarować dowody. Dla mnie post bez sensu tylko, żeby sprowokować i obrazić. Dla mnie to wszystko i nie mam z czego cię więcej podsumować. 

 

image.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Twizzy, YounHaze chłopie serio? Tak sie poniżać w community cs?  Jak JB z Ponczkiem - DeadShootem Kopiuj wklej ci nic nie da z innego forum.

Negative (ponoć scamer) yyyy, nigdy nie myslałem ze na niewinną osobe wyjdzie post na forum gdzie bedzie napisane ze alimenciarz, scamer, smieć, chlopie ja znając negativa od ponad roku nigdy nie widziałem i nie słyszałem zeby kogoś oscamował na 1600zł , kurwa może chodzi o rok 2005 gdzie był młodym biegającym gnojkiem gdzie zabierął kolegom kase nie wiadomo. Negative spoko osoba, pomógł mi w paru sprawach i serwerowych, forumowych i nawet troche w prywatnych nigdy na taką sobe nie narzekałem, bo zawsze jak coś chciałem to pomagał, nawet mi wykonał styl za 2k na forum, które miało startować, ale dla osób takich jak wy nie opłaca sie robić forum, bo taki ponczuś który se w nosek wcąga to już patologia SERIOOOOOOO.

Jak napisał Negative również to samo, brak szacunku do osób starszych, młodszych i graczy którzy wbili na waszą sklejkę z ruskich paczek i nikicza, donaciaka, anonymusa.

Jesli ty i ponczek sie znacie na modzie JailBreak to wykonajcie swoja paczke, ja jako osóba, która siedzie 24/7h w amxx, wykonał bym taką paczkę.

 

Szkoda sie produkowac na dzieciaki, których zabolała dupcia że  zostali wyrzuceni z harnasia, a teraz może z armagedon.

Ponczek osoba prowokująca każdego, która siedziała w bidulu (w domu dziecka) i która myśli że jak poćwiczy to będzie najlepszy, ale w tym momencie ci nie wyszło koleżko, ja współpracując z tobą pół roku, nigdy ale to przenigdy bym juz nie współpracował. 

 ---

Serio chłopczyku? NA policje? ahhahahahahahahahah

Juz byl jeden co na policje mnie podał, to skończył gorzej niz ponczke w bidulu, a teraz nawet do mnie i do moich kolegów nie ma problemu.

 

POZDRAWIAM MRBLACK 

Sorry za ortografie, ale na szybko pisane 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post bez sensu, brak dowodów na negative'a. I z odpowiedzi które widzę oraz z własnych doświadczeń wiem, że nie scammuje, jest to spoko ziomo pomógł mi przy serwerze skryptowo oraz finansowo, dodatkowo nie potrafisz utrzymać nerwów na wodzy i wyzywasz go w poście co pokazuje że najprawdopodobniej post był pisany pod wpływem emocji i frustracji. Jesteś niekompetentną osobą do pisania takiego postu jeżeli nie posiadasz dowodu oraz nie potrafisz zachować ortografii i kultury osobistej.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie wypowiedzieć się w tym poście. Typie, co ty w ogóle pierdolisz, nie masz żadnych dowodów i piszesz jakieś farmazony. Znam negative całkiem długi czas i wiem że by czegoś takiego nie zrobił. Zapewne odjebaliscie jakiś szajs i teraz próbujecie wrobić niewinnego ziomka. Próbujesz być "gangsterem" a jako pierwszy chcesz jechać i się rozjebac na policji XD. Bez dowodów możesz jedynie stąd wypierdalać i tyle w temacie. Poruszyłeś też temat nieudanych projektów negative - otóż miał kilka projektów (z tego co wiem) i były one udane i grało tam mniej czy też więcej osób. Piszesz też że ci szkoda czasu na "takiego cwela" więc po co tworzysz tego posta? Moim zdaniem jesteś zwykłym jebanym dzieckiem które próbuje coś osiągnąć a nic mu nie wychodzi i płacze o chuj wie co tak naprawdę. Nie pozdrawiam 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na zgloszenie sprawy na policje wyjdzie prawda na jaw. Jesli nie wiesz denisku o kogo chodzi to jest to DimitrijSzojgu i nie 2005 rok i nie sprzed kilku lat bo to 2023 Pod pseudoniem Szycha no chyba ze bylo wiele wiecej szych czekam na odpowiedz zdecyduje wtedy czy post usuwam czy zostawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa wygląda tak, że nie posiadałem nicku "szycha" nie wiem w ogóle o kim dokładnie mówisz i raczej pomyliłeś osoby tak tylko ci zapowiem.

a jeśli ktoś podawał sie pod moje dane to zapodaj mi kontakt do tej osoby, bo nie mam zamiaru się paćkać w tym gównie tak zwanym bo to już nie jest śmieszne, tylko robi sięz tego poważna sytuacja.

i nie mam nic do ukrycia to co chciałem to napisałem tyle mam na ten moment do wypowiedzenia się.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałem poinformowany, że sprawa została wyjaśniona. Użytkownik o nicku @ Negative  został nie słusznie posądzony o oszustwa i inne mu zarzucane czynności.

 

Link: https://cs2mod.pl/topic/405-negative-opinie/#comment-998

Link: https://www.pecetowicz.pl/topic/negative-ice-tea-opinie-114726/#google_vignette

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.