Skocz do zawartości

Zablokowane Zlecę wykonanie pluginu (tiny-csgo-server)


XMP3T

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zlecę do zrobienia coś w rodzaju lekkiego serwera cs2 na potrzeby prywatne, coś jak to https://github.com/yourmnbbn/tiny-csgo-server . Główną gałęzią projektu jest ten plik https://github.com/yourmnbbn/tiny-csgo-server/blob/main/src/server.hpp zależy mi właśnie głównie na nim, żeby mógł ktoś dostosować go pod cs2 oraz zależy mi jeszcze na 2 rzeczach. Po 1 żeby serwer przenosił graczy na serwer docelowy (ten który ja chcę) i po drugie, żeby dało się ręcznie przypisać port do serwera. Reszta tę zbędne pliki w tinyserwerze mnie nie interesują, ma stawiać po prostu serwer, przenosić graczy na serwer który określę i ma mieć możliwość ręcznego ustawienia portu, to tyle.

Budżet: 150 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • atrox zmienił(a) tytuł na Zlecę wykonanie pluginu (tiny-csgo-server)
4 godziny temu, XMP3T napisał(a):

Witam, zlecę do zrobienia coś w rodzaju lekkiego serwera cs2 na potrzeby prywatne, coś jak to https://github.com/yourmnbbn/tiny-csgo-server . Główną gałęzią projektu jest ten plik https://github.com/yourmnbbn/tiny-csgo-server/blob/main/src/server.hpp zależy mi właśnie głównie na nim, żeby mógł ktoś dostosować go pod cs2 oraz zależy mi jeszcze na 2 rzeczach. Po 1 żeby serwer przenosił graczy na serwer docelowy (ten który ja chcę) i po drugie, żeby dało się ręcznie przypisać port do serwera. Reszta tę zbędne pliki w tinyserwerze mnie nie interesują, ma stawiać po prostu serwer, przenosić graczy na serwer który określę i ma mieć możliwość ręcznego ustawienia portu, to tyle.

Budżet: 150 zł.

 

Cs2 nie ma możliwości przekierowania graczy.

Jeżeli zależy Ci na fake serverach i zasrania masterlisty swoimi fake'ami to moge to wykonać za ~350

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, daffyy napisał(a):

 

Cs2 nie ma możliwości przekierowania graczy.

Jeżeli zależy Ci na fake serverach i zasrania masterlisty swoimi fake'ami to moge to wykonać za ~350

 A jakoś taniej się nie da? Masz gotowy przykład dla c2, mój aktualny budżet to 150 zł, a pod koniec grudnia tracę pracę (nie przydłużają mi umowy) więc muszę się liczyć z każdym groszem.

A i co mi z fałszywego serwera, jak nie mam przenoszenia graczy? Bez przenoszenia graczy na serwer docelowy fałszywe serwery są mi nie potrzebne.

Edytowane przez XMP3T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, XMP3T napisał(a):

 A jakoś taniej się nie da? Masz gotowy przykład dla c2, mój aktualny budżet to 150 zł, a pod koniec grudnia tracę pracę (nie przydłużają mi umowy) więc muszę się liczyć z każdym groszem.

A i co mi z fałszywego serwera, jak nie mam przenoszenia graczy? Bez przenoszenia graczy na serwer docelowy fałszywe serwery są mi nie potrzebne.

Z przenoszeniem graczy oczywiście.

Nie lubie jak ktos robi fake serwery wiec cena nie bedzie nizsza 😄 Moze i nie da sie w latwy sposob przekierowac graczy z takiego serwera ale nadal jest to wykonalne ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, daffyy napisał(a):

Z przenoszeniem graczy oczywiście.

Nie lubie jak ktos robi fake serwery wiec cena nie bedzie nizsza 😄 Moze i nie da sie w latwy sposob przekierowac graczy z takiego serwera ale nadal jest to wykonalne ;) 

250 zł pasuję? Zejdź mi człowieku, bo na prawdę mam ciężką sytuację finansową , a potrzebuję tego. A i jak zrobisz przekierowywanie graczy to wtedy jestem zainteresowany

Edytowane przez XMP3T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przenoszę do Działu Zlecę

@ XMP3T Jak obecnie wygląda sytuacja z twoim zleceniem? Aktualne czy już nie?

atrox,

Brak odpowiedzi. Temat zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • atrox zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.