Skocz do zawartości

Zablokowane ❌ [Brak odpowiedzi] Pytania / problemy z którymi borykam się konfigurując serwer


kunia

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, 

Pragnę wrócić do korzeni i postawić serwer, który usiłuję skonfigurować.

Już na samym początku napotykam się z problemami.

Usiłuję wgrać kilka podstawowych pluginów, które są na ten moment i niestety żaden z nich nie funkcjonuje, a mówię o ( css_mapchooser, css_simpleadmin oraz css_showdamage ). Foldery z pluginami wrzucałem do katalogu plugins i po restarcie serwera nie pojawiały się pliki konfiguracyjne, ani przy meta liscie nie widać, aby jakikolwiek z pluginów działał więc szukam pomocy w tym kierunku.

 

Kolejna sprawa zauważyłem, że po testowym kicku nie mogę wejść na serwer, bo zwyczajnie nie wyświetla się na liście serwerów.

 

Boty w tym momencie dodaje się również jakąś komendą ? 

 

 

 

W dalszych częściach tego tematu pozwolę sobie poruszać pozostałe problemy, które napotkam przy próbie postawienia serwera

 

 

 

 

 

 

 

 

~Edit

Po paru minutach działania serwer nagle się wykłada i jest offline, a tak wygląda konsola

            Connection quality distribution:
              50th  25th   5th   2nd
               96%   93%   90%   89%
            Latency variance histogram not available
        Rate stats received from remote host 15.3s ago:
            Sent:  63.9 pkts/sec  33.2 K/sec
            Recv:  63.9 pkts/sec  19.9 K/sec
            Ping:8ms    Max latency variance: ???ms
            Quality:  100%  (Dropped:0.00%  WeirdSeq:0.00%)
            Bytes buffered: 0
        Lifetime stats received from remote host 76.1s ago:
            Totals
                Sent:     36,974 pkts      13,366,272 bytes
                Recv:     37,743 pkts       9,066,496 bytes
                Recv w seq:     37,741 pkts
                Dropped   :          0 pkts   0.00%
                OutOfOrder:          0 pkts   0.00%
                OOOFixed  :          0 pkts   0.00%
                Duplicate :          0 pkts   0.00%
                SeqLurch  :          0 pkts   0.00%
            Ping histogram: (28010 total samples)
                     0-25    25-50    50-75   75-100  100-125  125-150  150-200  200-300     300+
                    28009        1        0        0        0        0        0        0        0
                   100.0%     0.0%     0.0%     0.0%     0.0%     0.0%     0.0%     0.0%     0.0%
            Ping distribution:
                5th   50th   75th   95th   98th
                7ms    8ms    9ms   12ms   14ms
            Connection quality histogram: (119 measurement intervals)
                perfect    99+  97-99  95-97  90-95  75-90  50-75    <50   dead
                    119      0      0      0      0      0      0      0      0
                 100.0%   0.0%   0.0%   0.0%   0.0%   0.0%   0.0%   0.0%   0.0%
            Connection quality distribution:
              50th  25th   5th   2nd
              100%  100%  100%  100%
            Latency variance histogram not available
    
Removing Steam Net Connection for 89.64.76.62:63732, handle #2998620948
SV:  Disconnect client 'kuniaczkoff' from server(2): NETWORK_DISCONNECT_DISCONNECT_BY_USER
"kuniaczkoff<0><[U:1:210373319]><TERRORIST>" ChangeTeam() CTMDBG , team 2, req team 0 willSwitch 0, 546.33 
Client 0 'kuniaczkoff' signon state SIGNONSTATE_FULL -> SIGNONSTATE_NONE
Server is hibernating
ResetGameConVarsToDefaults
SourceTV shutting down, type non-relay, tv_enable is true
CHLTVServer::Shutdown
Completed SourceTV demo "replays/auto-20240122-1708-de_inferno-_PL__P_O_L_I_G_O_N___FFA__.dem", recording time 546.3, size 8944015 (255 per tick)
CNetworkGameServerBase::SetServerState (ss_active -> ss_dead)
SV:  Dropped client 'kuniaczkoff' from server(2): NETWORK_DISCONNECT_DISCONNECT_BY_USER
Certificate expires in 47h40m at 1706112363 (current time 1705940763), will renew in 45h40m
Certificate expires in 47h30m at 1706112363 (current time 1705941363), will renew in 45h30m
Certificate expires in 47h20m at 1706112363 (current time 1705941963), will renew in 45h20m

Edytowane przez kunia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj otóż że nie mam czasu za wiele bo wychodzę do pracy, to pomogę ci tylko z jednym problemem. Z resztą postaram się jutro chyba, że ktoś inny się trafi. Łap tutaj paczkę do zmiany map na serwerze. Jedyny dobrze działający na chwile obecną plugin, który mi się udało znaleźć to jest MapChooser 1.2.6. Po prostu wypakuj zawartość, wrzuć na swój serwer następnie go zrestartuj i powinno działać.

 

 

💡 Pamiętaj - Wszelkie ustawienia pluginu zmieniasz w: "/game/csgo/addons/counterstrikesharp/plugins/MapChooser". Tak samo dodajesz tam mapy do pliku maps.txt

 

 📝 Działanie:

  • Plugin działa na zasadzie używania komend na czat: !rtv / !nominate.
  • Wpisują komendę !rtv glosujesz za tym aby została zmieniona mapa,
  • Wpisując komendę !nomitate prosisz aby plugin dodał mapę do glosowania rtv.

 

MapChooser.v1.2.6.zip

 

Tutaj łap główne źródło do pluginu: MapChooser 1.2.6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usiłowałem się właśnie zainstalować ten plugin i niestety skończyło się niepowodzeniem, zrobiłem reinstal serwera i chciałem to powtórzyć, ale znów pojawia się problem z serwerem, który przestaje działać po kilku minutach, gdy tylko z niego wyjdę pomimo tego, że jest on goły po reinstal

 

 

@Edit

w zasadzie problem występuję od razu gdy wejde na serwer, znika mi z zakładki ulubione :3

Edytowane przez kunia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kunia napisał(a):

Usiłowałem się właśnie zainstalować ten plugin i niestety skończyło się niepowodzeniem, zrobiłem reinstal serwera i chciałem to powtórzyć, ale znów pojawia się problem z serwerem, który przestaje działać po kilku minutach, gdy tylko z niego wyjdę pomimo tego, że jest on goły po reinstal

 

 

@Edit

w zasadzie problem występuję od razu gdy wejde na serwer, znika mi z zakładki ulubione :3



Napisz do suportu tam gdzie masz serwer, bo wina z problemem typu wyłączanie się serwera itp. może leżeć po stronie hostingu od tego bym zaczął. Jeśli można wiedzieć jaki to hosting? Tam gdzie posiadasz serwer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.01.2024 o 17:32, kunia napisał(a):

oldery z pluginami wrzucałem do katalogu plugins i po restarcie serwera nie pojawiały się pliki konfiguracyjne, ani przy meta liscie nie widać, aby jakikolwiek z pluginów działał więc szukam pomocy w tym kierunku.

to powinno pomóc ci z pluginami bo ewidentnie przeprowadzasz źle instalację csh

https://docs.cssharp.dev/docs/guides/getting-started.html

Edytowane przez noname
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam podobny problem jak autor postu, wrzucam pluginy poprawnie na serwer do katalogu który jest opisany w każdej instrukcji i po resecie serwera plugin nie jest ładowany, pliki konfiguracyjne nie tworzą się... Banalnie proste a nie działa, po wpisaniu komendy meta list dostaję taką odpowiedź :

 

Listing 2 plugins:
  [01] CounterStrikeSharp (0.1.0) by Roflmuffin
  [02] Fake RCON (1.2.1) by Kriax

 

w folderze z pluginami mam na ten moment wrzuconych 5 różnych pluginów.

Edytowane przez zgrywus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat zostaje zamknięty z braku odpowiedzi.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,
Zespół CS2MOD.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.