Skocz do zawartości

Zablokowane Przyjazne linki


ecuspeed

Rekomendowane odpowiedzi

Podpowiadam co wiem, bo sam nie dawo wystartowałem z forum. Całkowicie inna tematyka niż cs, ale też mam ip.board i przeczytałem chyba wszystkie poradniki na polskim wsparciu 😆

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że największą moc mają linki zwrotne na innych stronach, ale warto też odpalić indeksowanie ręcznie indeksowanie strony w google. 

P.s możemy się jakoś wymienić linkami to będzie jakaś wzajemna pomoc 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasy coraz gorsze, ludzie coraz bardziej egoistyczni. Dodatkowo złote czasy forów w internecie też już dawno mamy za sobą. Sam osobiście wróciłem do tematu po prawie 10 latach przerwy. Wiem ile pracy i pieniędzy trzeba włożyć w kupno skryptu, hostingu, zbudowanie odpowiedniej struktury no i najważniejsze wrzucenie takiej ilości treści żeby ludzie mieli po co wrócić. Pamiętam złote czasy kiedy wszyscy na siłę próbowali upodobnić php by przemo do ip board czy vb. I powoli w świat cs'a zaczynało wchodzić mybb. A teraz każde forum cs to ip.board z wszystkimi możliwymi wygodami i doskonałym seo. Oczywiście dla mnie też nie ma nic lepszego jak ip.b chociaż przez lata używałem wszystkich skrypów to invison wygrało prostotą instalacji, konfiguracji no i intuicyjnym interfejsem. Wiem też ile radości daje rosnący licznik użytkowników i postów. Nic tak człowieka nie motywuje do dalszego rozwoju jak to. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat zamykam linki zostały poprawione, w razie jakikolwiek innych nie dopatrzeń z moje strony proszę zgłosić w nowym temacie. Dziękuję za pomoc 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mucek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.