Skocz do zawartości

Zablokowane ❌ [Brak odpowiedzi] [CS2] Pluginy nie instalują się na serwerze


p90officenoob

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Mam problem z pluginami mianowicie gdy kopiuje pluginy do /CS2/game/csgo/addons/counterstrikesharp/plugins to te w ogóle nie są ładowane.

 

serwer na 1shot1kill, zainstalowany metamod oraz rcon przez ich instalator.

cssharpa skopiowałem do addons i serwer go wykrywa ale gdy uploaduje filesy do folderu z pluginami cssharpa te nie działają. Próbowałem wiele pluginów m.in liteVIP z Waszego forum oraz inne z githuba np. speedometer, parachute czy noblock. ewidentnie coś nie tak po mojej stronie.

 

chyba że metamod v1256 z 1shot1kill jest walnięty, próbowałem go zastąpić najnowszą wersją v1271 z ofc strony ale wtedy przestało wykrywać i rcon'a i cssharp'a. wróciłem do 1256 i na tym wszystko działa. No wszystko oprócz pluginów. Może zainstalować stable version zamiast dev to coś da? Możliwe że to rcon z 1shot1kill blokuje pluginy z zewnątrz? Moze zrobić reinstall serva?

 

 

> meta version

[Client]  Metamod:Source Version Information

[Client]     Metamod:Source version 2.0.0-dev+1256

[Client]     Plugin interface version: 16:14

[Client]     SourceHook version: 5:5

[Client]     Loaded As: GameDLL (gameinfo.txt)

[Client]     Compiled on: Oct 26 2023 10:57:52

[Client]     Built from: https://github.com/alliedmodders/metamod-source/commit/6ee74f0

[Client]     Build ID: 1256:6ee74f0

[Client]     http://www.metamodsource.net/>

 

meta list

[Client]   [01] rcon2 (1.0.0.1) by helloer

[Client]   [02] CounterStrikeSharp (0.1.0) by Roflmuffin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pluginy faktycznie nie działają? Bo to, że nie wyświetlają się pod komendą "meta list" nic nie znaczy. Można je zobaczyć komendą "css_plugins list" (pomimo tego, że w ich dokumentacji jest/było napisane inaczej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ p90officenoob Problem nadal występuje?
Przede wszystkim powinieneś zaktualizować MetaModa / CSSharpa oraz wszystkie pluginy do najnowszej wersji. Zrób też jak pisał @ Tomgra ...

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Temat zostaje zamknięty.

Autor tematu nie odpowiedział w poście, a sama jego aktywność jest znikoma (ostatni raz na forum 6 Grudnia).

Jeśli ktoś ma podobny problem, prosimy o założenie nowego tematu i dokładne opisanie problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • atrox zablokował(a) ten temat
  • 1 miesiąc temu...

Temat zostaje zamknięty z braku odpowiedzi.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,
Zespół CS2MOD.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.